PROMOCJE

Restauracja Przycup w Dolinie daje Państwu niepowtarzalną okazję do skorzystania z 7 gwarantowanych darmowych noclegów w Hotelach w atrakcyjnych miejscowościach w kraju a w okresie letnim również zniżkowych pobytów w Hotelach i Apartamentach za granicą. 

VOUCHER upoważnia dwie osoby do skorzystania z tej wyjątkowej promocji, jedyne zobowiązanie to wykupienie w wybranym Hotelu wyżywienia. 

Wartość VOUCHERA wynosi nawet do 2000zł i jest uzależniona o standardu Hotelu, który wybiera klient. Pełna oferta wypoczynku dostępna jest na stronie internetowej www.darmowenoclegi.pl Rezerwacja miejsc odbywa się wyłącznie za pośrednictwem serwisu internetowego przez system online wpisując podany na VOUCHERZE login oraz Hasło lub za pomocą infolinii 600 370 375 i 75 610 30 75.

Fachowa obsługa serwisu rezerwacyjnego zaoszczędzi Państwu czas i pozwoli na wybranie najodpowiedniejszego oraz starannie dopasowanej do Państwa potrzeb oferty. Restauracja Przycup w Dolinie wyjątkowo traktuje i wyróżnia swoich klientów za okazane nam zaufanie wręczam Państwu taki VOUCHER. Szanowny Kliencie chcielibyśmy Państwu gorąco podziękować za skorzystanie z naszych usług i życzyć miłych i niezapomnianych wrażeń z wypoczynku.

*Promocje nie łączą się.